Foto nga statuja madhështore e shqiponjës, që mori 10 vjet për t’u ndërtuar!

Nëse të gjithë do t’u sugjeronin një vend për të vizituar, sugjerimet më të shumta do të ishin për Indinë. Jo vetëm një vend me kuzhinë të jashtëzakonshme, por edhe një shtet me histori, kulturë e tempuj të lashtë.

Por, tani ka dhe një arsye tjetër pse duhet të vizitoni Indinë. Atje do të gjeni statujën madhështore të një shqiponje, të ndërtuar nga Rajiv Anchal.

LEXO DHE :  Humbi zgjedhjet Europiane, jep dorëheqje Aleksis Tsipras

Statuja ka marrë 10 vjet për t’u ndërtuar. Shikoni disa foto të saj, në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.