Foto/ Nga shkretëtira në Mikonos! Det, rërë dhe çmenduri, futbolli zyrtarisht me pushime

Marcelo, me djalin e tij
Marcelo, me djalin e tij

Futbolli ka nisur zyrtarisht pushimet dhe tashmë sportistë, trajnerët dhe familjet e tyre që mezi kanë pritur, janë nisur kush në det, kush në shkretëtirë dhe dikush tjetër në fusha golfi, apo tenisi.

LEXO DHE :  Shemben godinat e dëmtuara nga tërmeti në Qytetin Studenti, Veliaj: Të përgatitur për këdo që ka nevojë të marrë bonusin e qirasë

Më poshtë ju kemi sjellë një fotogaleri ku do shikoni se ku janë ‘arratisur’ futbollistët tuaj të preferuar.

Nëse nuk ju shfaqet fotogaleria klikoni (këtu)/e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.