Foto nga martesa e yllit të Real Madridit, Sergio Ramos

Ylli i Real Madridit, Sergio Ramos, u martua me prezantuesen televizive Pilar Rubio, partneren e tij me të cilën ka tre fëmijë.

Dasma e tyre u zhvillua në Sevilje të Spanjës, ku partnerja e tij dukej mahnitëse me fustanin e nusërisë.

Kapiteni i Real Madridit, dukej i lumtur kur ai u shfaq krah gruas në ceremoni.

LEXO DHE :  Iu ka shpëtuar plumbave gjatë luftës, po mbesa e tij Dojna Mema do të ishte një partizane e denjë? Ja ç’thotë gjyshi i moderatores!

Në mesin e 400 të ftuarve ishte dhe David dhe Victoria Beckham. Në galerinë më poshtë mund të shihni disa foto nga dasma e tyre./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.