Foto/ Nevina Shtylla s’është më brune!

Moderatorja Nevina Shtylla, e cila nuk ka shumë kohë që është bërë nje fytyrë e njohur e ekraneve shqiptare, gjithmonë të vjen në mendje me flokët e gjata, të shëndetshme dhe të zeza.


Por, nga tani e tutje, Nevinën nuk do ta shikoni më të tillë, sepse ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

LEXO DHE :  Meta: Opozita e la Presidentin të ekspozuar ndaj një bande


Përmes një postimi në Instagram, moderatorja ka nxjerrë një foto të sajën, me flokët e lyrera me fije kafe të çelur.


Dhe pse me flokë ndryshe, ajo sërish mbetet po aq e bukur dhe e ëmbel./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.