Foto/ Mos e humbisni reagimin e gjermanëve pas humbjes së ndeshjes  

Një natë më parë Gjermania ka humbur ndeshjen me Meksikës me rezultatin minimal 0:1.

Sigurisht humbja e ndeshjes ka zhgënjyer ekipin gjerman, por tifozët në stol janë ndjerë të trishtuar.

Më poshtë gjeni reagimet që nuk duhen humbur të tifozëve gjermanë pas ndeshjes./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Foto brenda kuzhinës, në shtëpinë e Arbana Osmanit!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.