Foto/ Modelja pozon pas 30 vjetësh me të njëjtat bikini, duket po aq seksi

Ajo mori famë në të 30-tat e saj, në xhirimet magjepsëse të pin-up, para se të bëheshe aktore.

Sot, aktorja dhe modelja 60-vjeçare, Linda Lusardi ka treguar se për të mosha është thjesht një numër.

Modelja ka pozuar me të njëjtat bikini që pozoi tridhjetë vjet më parë, dhe dukej po aq seksi sa atëherë.

LEXO DHE :  Zbatimi i ligjit, tërmeti i ardhshëm shoqëror

Linda tha: “S’mund ta besoj se kam veshur të njëjtat bikini me shkëlqim që kam veshur atëherë. I gjeta në papafingo fundjavën që shkoi, ndërsa isha duke bërë një pastrim. Edhe sot akoma më përshtaten/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.