Foto/ Meta në jaht luksoz me bashkëshortin e Zajmina Vasjarit

Presidenti i shtetit Ilir Meta është fotografuar në jahtin luksoz të bashkëshortit të Zajmina Vasjarit, Klodian Asllani. Të dy shihen veshur me rroba banje, e bëjnë me duar shqiponjën të buzëqeshur.

Ndërkohë në tavolinën pranë dyshes vihet re krahas pijeve alkoolike edhe krahu i një personi të tretë, që lë të nënkuptohet se bashkë me Metën dhe Asllanin është dhe dikush tjetër./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 8 dhjetor 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.