Foto/ Meta në jaht luksoz me bashkëshortin e Zajmina Vasjarit

Presidenti i shtetit Ilir Meta është fotografuar në jahtin luksoz të bashkëshortit të Zajmina Vasjarit, Klodian Asllani. Të dy shihen veshur me rroba banje, e bëjnë me duar shqiponjën të buzëqeshur.

Ndërkohë në tavolinën pranë dyshes vihet re krahas pijeve alkoolike edhe krahu i një personi të tretë, që lë të nënkuptohet se bashkë me Metën dhe Asllanin është dhe dikush tjetër./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Debati brenda socialistëve të Shkodrës, turpëron PD

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.