Foto/ Meghan Markle vjedh gjithë vëmendjen, në premierën e filmit “The Lion King”

Dukesha e Sussex dhe princi Harry kanë mbërritur në premierën e ‘The Lion King’. Meghan është fotografuar teksa përfarohet me superstaren, Beyonce.

Dukesha e Sussex zgjodhi të vishej komplet me të zeza në këtë event, shkruan dritare.net

Çifti mbretëror do të shohë xhirimin e filmit klasik të viteve 1990. Paraqitja e Meghanit në këtë event na mahniti, megjithëse dukesha ia del gjithmonë të na marrosë me daljet e veshjet e saj.

LEXO DHE :  FOTO/ Mbytet Venecia, uji arrin nivelet maksimale. Shënohen edhe viktima

Kjo ishte dalja e parë për Meghan në një event kaq të madh që pas lindjes së Archies së vogël./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.