Meghan Markle, më e mrekullueshme se kurrë, në dasmën e Eugenias!

Në martesën e princeshë Eugenias me Jack Brooksbank, Meghan Markle mbërriti me një fustan blu të errët, me një kapelë elegante dhe me një çantë të vogël shumë shik.

Ajo dhe princ Harry, shkuan bashkë në kishë. Dyshja elegante kurrë nuk ndalon së na mahnitur me daljet e tyre, në çdo lloj ngjarje.

LEXO DHE :  Gjiri i Lalëzit mirëpret Bankën Lëvizëse, Credins Bank zhvillon takimin e katërt me fermerë

Dukeshë Meghan është gjithmonë e kujdesur për veshjen, gjithmonë specifike dhe elegante. Edhe pse po martohet princeshë Eugenia, është e vështirë  të mos vihet re sesa bukur duket Meghan./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.