Foto/ Meghan Markle sulmohet keq, për mënyrën sesi mbajti të birin

Meghan Markle është sulmuar për mënyrën sesi e mbajti djalin e saj të porsalindur Archie Mountbatten-Windsor gjatë shëtitjes së parë publike të foshnjës.


Mamaja e re 37-vjeçare u fotografua duke mbajtur djalin e saj dhe duke e puthur në kokë, ndërsa mbërriti në Billingbear Polo Club në Wokingham, Surrey, të mërkurën për të ndjekur ndeshjen e princit Uilliam dhe Harry, informon dritare.net

Por duket se, mënyra sesi ajo mbajti të birin ka sjellë reagime të ashpra.

“-Meghan duket sikur po e lëshon atë.

-Mënyra sesi po e mban Archien, e frikshme.

-Ajo duhet t’i kishte vënë një kapele dhe t’i kishte veshur çorape fëmijës së gjorë.

-Ajo nuk është në gjendje ta mbajë fëmijën.

-Mund t’i thoni se ajo nuk kujdeset për fëmijën e saj. Çfarë lloj nënë e mban fëmijën e saj në këtë mënyrë?

-Unë nuk e pëlqej këtë vajzë, por ju nuk mund ta sulmoni sepse nuk  e mban dot foshnjën e saj. Ajo është ende e  re.”,– ishin disa nga komentet drejtuar Meghanit në Instagram./K.C/drtiare.net

LEXO DHE :  Poston foton duke qeshur me Amin, Ermal Mamaqi ka një pyetje për gocat

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.