Foto/ Meghan ikën në SHBA, Princi Harry takohet me ish të dashurën

Fejesa e Princ Harry me  Meghan Markle theu ëndrrat e shumë vajzave, por më së shumti të vajzave që qenë lidhur me të. Harry ka qenë i lidhur me bukuroshen Cressida Bonas dhe mediet mezi presin që prej saj të ketë ndonjë lëvizje lidhur me fejesën e Princit. Në fakt, ata kanë qenë të dy në të njëjtë kishë.

LEXO DHE :  U ndjemë të kërcënuar. Ishin burra, jo gra/Ambasadori i OSBE flet për incidentin me banorët e Unazës së Re

Princi Harry ndoqi koncertin e Fondacionit Memorial Henry Van Straubenzee në Kishën e Shën Lukës në Londër të martën, ku ishte e pranishme edhe ish e dashura, Cressida Bonas. Kjo e fundit këndoi edhe disa melodi festive. Në kishë ndodheshin edhe Dukesha Kate së bashku me nënën dhe motrën e saj. Ndërsa Meghan ndodhet në SHBA për të takuar prindërit e saj./L.P./Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.