Foto/ Mediat e huaja shkruajnë për protestën e opozitës

Për protestën e opozitës kanë shkruar edhe mediat ndërkombëtar. Tensionet e shkaktuara para Kryeministrisë kanë tërhequr vëmendjen e mediave prestigjioze si: “Reuters, Washington Post, New York Times etj. Ndërkombëtarët kanë përshkruar ndodhitë në protestë ku, shumë protestues çajnë kordonin e policisë duke u përpjekur të futen në Kryeministri, shkatërruan veprat e artit, etj/K.C/dritare.ne

LEXO DHE :  Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, humb jetën e mituraPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.