Foto/ Majlinda Kelmendi mposht xhudisten që ushtronte Putinin

Xhudistia Natalia Kuziutina, e cila është e famshme në Rusi, pasi ka ushtruar me presidentin Vladimir Putin gjatë këtij viti, ka arritur që ta fitojë medaljen e argjendtë, pasi është mposhtur nga Majlinda Kelmendi.

Majlinda pasi ka mposhtur Kuziutinan dje, ka fituar të artën në Minsk. Rusja, fituese e të bronztës olimpike, ka bërë bujë në fillim të këtij viti, pasi duke ushtruar me Putinin, e kishe rrëzuar atë në tokë.

LEXO DHE :  Video/ Çmenduria e të rinjve që nuk njohin limite, para policisë!

Ajo quhej si “Gruaja që rrëzoi Putinin” në shumë media botërore./E.D/Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.