Foto mahnitëse që tregojnë se graviteti mund të sfidohet!

Graviteti është i vështirë të sfidohet, por ja që disa kafshë, sende dhe natyra, ja kanë dalë!

Dritare.net ju sjell disa foto që do ju bëjnë të kuptoni se asgjë nuk është e pamundur. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Gjermania: Bundestagu vlerëson votimin në parlament. Të gjithë duhet të marrin përgjegjësitë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.