Foto/ Letra e Ramës, Skënder Gjinushi dhe Nard Ndoka ‘pushtojnë’ rrjetin për sot

Dita e sotme ka qenë e mbushur me ngjarje politike të cilat kanë dhënë material për faqet satirike që krijojnë meme, të cilat bëhen virale dhe pushtojnë rrjetin.

Nga letrat e Ramës, tek zgjedhja e Skënder Gjinushit në krye të Akademisë së Shkencave dhe deri tek Nard Ndoka, këto meme do t’ju bëjnë të mbani barkun me dorë./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Shengeni Ballkanik, Rama: Kosova është e ftuar!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.