Foto/ Kush është gruaja që u vra nga bashkëshorti!

36-vjeçarja Asbije Kuka është vrarë ditën e premte nga bashkëshorti i saj, Ardian Kuka në Spitallë të Durrësit.

36-vjeçarja është goditur disa herë me thikë ndërsa nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra.

LEXO DHE :  Brenda shtëpisë së blogeres së njohur, ndriçuar nga zbukurimet e festave!

Gruaja është dërguar në spital nga 2 vëllezërit e saj, në shoqërimin e djalit të mitur 10-vjeç, aty ku ka ndërruar dhe jetë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.