Foto/ Kush është çifti nga Hasi që u kap me 2 milionë euro kokainë në Itali

Një çift të rinjësh nga Hasi janë kapur ditën e sotme në Itali me 5 kilogram kokainë.

Të rinjtë nga Hasi, të identifikuar si Indrit Cahani, i lindur më 11.01.1997 në Has dhe Nertila Zeneli, e lindur më 19.06.1989, nga Kopliku, janë kapur në aeroportin e Romës, me plotë 5 kg kokainë me një vlerë tregu prej 2 milionë eurosh.

LEXO DHE :  Foto/ Vendi zien nga kriza, por Rudina Hajdari ‘arratiset’ për t’u relaksuar

Çifti vinte nga Brazili, ndërsa mësohet se ata kanë luajtur rolin e korrierit./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.