Foto/ Kur Ikonomset bëhen bashkë!

Mariza Ikonomi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Mariza ndodhet në Las Vegas, me të ëmën dhe motrën. Këtë na e tregon përmes fotove që poston në rrjete sociale.

Mariza ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto me të ëmën, motrën Ledian dhe mbesën e saj që hyri në klasë të parë, Alinën, teksa shëtisin bashkë.

LEXO DHE :  Ja çfarë ndihme i kërkoi kryeministri Rama, inxhinieres Luljeta Bozo!

Këngëtarja gjithnjë e ka shprehur dashurinë dhe lidhjen e ngushtë që ka me të motrën. Përveçse janë si dy pika uji, ato kanë një raport për t’u pasur zili./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.