Foto/ Kim Kardashian godet sërish me fustanin e zi, të tejdukshëm

Siç e dini, të premten, Kourtney Kardashian festoi 40-vjetorin dhe një festë madhështore u realizua enkas për të. Një tortë gjigante, një manekinë lakuriqe në vaskë, Kourtney pothuajse i nxori të gjitha, etj, etj.

Mos flasim pastaj për Kim, që kishte veshur një fustan, po ca fustani.

LEXO DHE :  Almeda Abazi poston për herë të parë foto me djalin e saj

            Një të zi, me xixa që ishte aq transparent sa ia tregonte të gjitha sheshit Kimit.

Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, foto nga paraqitja e Kimit në datëlindjen e së motrës./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.