Foto/ Këto situata qesharake, vetëm në plazh i shikoni!

Është bërë e modës që të shkrepësh foto pa fund nga pushimet në plazh, dhe t’i postosh ata në rrjete sociale. Por kur bëni foto nga pushimet, ju gjithashtu bëni edhe foto gazmore. Sepse janë momentet më të bukura që s’do t’i harroni asnjëherë. Dritare.net ju sjell një galeri me foto qesharake nga plazhi, të cilat mund t’ju kujtojnë dhe ju një situatë të ngjashme, nga pushimet tuaja.

LEXO DHE :  Ja kush e parashikoi rezultatin e saktë të ndeshjes Shqipëri-Francë!

Shikoni në galerinë më poshtë më shumë foto!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.