Foto/ Kështu se keni parë ndonjëherë Arian Çanin, një familjar i vërtetë

Kështu nuk e keni parë asnjëherë moderatorin e njohur, Arian Çani. Me kostum sportiv dhe në një qendër tregtare, bashkë me gruan dhe vajzën e tij. Ai ka preferuar që në fundjavë të mos dalë jashtë kryeqytetit, por të kalojë disa orë të së shtunës në një nga qendrat tregtare të Tiranës. Bie në sy stili i familjes Çani. Jo vetëm moderatori, i cili është fotografuar në daljet e tij në publik me veshje sportive, por edhe vajza dhe gruaja janë në të njëjtin stil./L.P./Dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Brenda festës së çmendur të datëlindjes, së Taylor Swift!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.