Foto/ Kështu se keni parë ndonjëherë Arian Çanin, një familjar i vërtetë

Kështu nuk e keni parë asnjëherë moderatorin e njohur, Arian Çani. Me kostum sportiv dhe në një qendër tregtare, bashkë me gruan dhe vajzën e tij. Ai ka preferuar që në fundjavë të mos dalë jashtë kryeqytetit, por të kalojë disa orë të së shtunës në një nga qendrat tregtare të Tiranës. Bie në sy stili i familjes Çani. Jo vetëm moderatori, i cili është fotografuar në daljet e tij në publik me veshje sportive, por edhe vajza dhe gruaja janë në të njëjtin stil./L.P./Dritare.net

LEXO DHE :  Beti Njuma poston foton kur ishte fëmijë, ka një pyetje

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.