Foto/ Këngëtarja e famshme tregon format bombastike ndërkohë që relaksohet në Capri

Edhe pse në moshë 40-vjeçare këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger ka vendosur të tregojë format e saj bombastike, ndërkohë që është duke kaluar fundjavën në Capri të Italisë.

Nën shoqërinë e mikeshave duke pushuar në një jaht Scherzinger shfaqet në superformë e veshur me bikini të verdha./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Eurodeputetja shqiptare: Suedia i thotë po Shqipërisë, por duhet implementuar demokracia


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.