Foto/ Këngëtari i dashur i shqiptarëve bëhet baba për herë të 3-të: Sot u pasuruam

Një nga këngëtarët më të dashur të shqiptarëve, Sidrit Bejleri është bërë baba për herë të tretë dhe lajmin e bën të ditur në llogarinë e tij në Instagram ku poston një foto të dorës së vogëlushes.

‘Sot u pasuruam me një dhuratë tjetër të paçmuar nga Krijuesi. Mirëserdhe mes nesh zemra jonë më e vogël! Falenderimet për Zotin e Gjithësisë!, shkruan këngëtari shkodran.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot, e mërkurë 13 nëntor!

Sidrit Bejleri ka edhe dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë, ndërkohë Dritare.net i uron jetë të gjatë vogëlushes./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.