Foto/ Kate Middleton shkëlqen me fustanin jeshil, në Pakistan

Dukesha e Kembrixhit është një ndër mbretëroret më me stil. Kate Middleton gjithmonë duket  e mahnitshme, në çdo event ku merr pjesë. Por sot, fustani i saj jeshil me temina, ishte një dashuri me shikim të parë.

Kate dhe bashkëshorti i saj, princi Uilliam shkuan në pritjen që zhvillohej në  Monumentin Kombëtar të Pakistanit, me një tricikël. Uilliam mbajti një fjalim, ndërsa Kate takoi shumë personalitete të shquara.

LEXO DHE :  Në emër të shpresës, Era Rusi dhe Ylli Baka këngë për tërmetin

Duka veshi një sherwani (veshje tradicionale pakistaneze) jeshil në blu të errët, ndërsa Kate, një fustan jeshil me temina, i gjatë deri te këmbët./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.