Foto/ Kate Middleton shkëlqen e gjitha në jeshile, në Ditën e Shën Patrikut

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë nisur festimet e Ditës së Shën Patrikut me një paradë tradicionale te Rojeve Irlandeze. Kate dhe Uilliam, janë duke zhvilluar vizitën vjetore në batalionin 1, në bazën e tyre në Hounslow, në perëndim të Londrës, informon dritare.net

Në këtë ditë të veçantë për Londrën, Kate veshi pallto dhe kapele jeshile, të kombinuar me vëthet prej smeraldi.

LEXO DHE :  Aksident në Korçë, kamioni zë poshtë pedagogun e Ekonomikut!

Tashmë është bërë traditë që, në çdo festim të Ditës së Shën Patrikut, të vishet me jeshile. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë Kate Middletonin gjatë festimeve në Ditën e Shën Patrikut./K.C/dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.