Foto/ Kate Middleton, mishërim i elegancës mbretërore në daljen e fundit

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton këtë të mërkurë ka marrë pjesë në konferencën ‘Shëndeti Mendor në Arsim’ i Fondacionit Mbretëror, në Londër, informon dritare.net

Kate, dukej elegante me një kostum të ri ‘tweed’ dhe një palë këpucë kamoshi nga Tods. Konferenca do të bëjë bashkë delegatë nga të gjithë sektorët e shëndetit mendor dhe të edukimit.

LEXO DHE :  Projekti i Teatrit Kombëtar, reagon Basha

Prezantuesja, Kate Silverton është duke drejtuar eventin e të mërkurës që përfshin fjalime dhe diskutime në panel./K.C/dritare.net

 



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.