Foto/ Kate Middleton, e mahnitshme për Pashkë

Me rastin e 93-vjetorit të lindjes së mbretëreshës Elizabet, familja mbretërore mori pjesë në shërbimin e së dielës, për Pashkët në kishën Chapel të St.George.

Madhërisë së saj iu bashkua Duka, Dukesha e Kembrixhit dhe Duka i Sussex, ndërsa Meghan Markle nuk duket gjëkundi, që dy javë më parë.

Zara dhe Mike Tindall, princi Andrew, princesha Beatrice, Konteshë Sophie e Wessex, djali i saj James Viscount Severn, Peter dhe Autumn Phillips gjithashtu ishin të pranishëm për shërbimin sezonal, në ditën e Pashkës, informon dritare.net

LEXO DHE :  Bes Kallaku poston foton e tij dhe të Xhensilës, kur ishin fëmijë të vegjël

Kate Middleton dukej e mahnitshme veshur me një pallto bojë qielli të Alexander McQueen. Mbretëresha dhe Kate ishin veshur pothuajse njësoj, me kapele e pallto ngjyrë qielli./K.C/dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.