Foto/ Kate Middleton e mahnitshme në festën mbretërore

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit u bashkuan me mbretëreshën Elizabet në një party në pallatin Buckingham këtë pasdite.

Kate dukej mjaft elegante veshur me një veshje rozë nga Alexander McQueen, të cilën e shoqëroi me një kapelë të Juliette Botterill dhe një palë vathë me margaritarë, që dikur i përkisnin princeshës Diana.

LEXO DHE :  Sekretari i LSI: Nuk përjashtojmë si mundësi dialogun me Ramën

Mbretërorja e përfundoi look-un e saj me një palë këpucë kamoshi klasike nga Gianvito Rossi dhe një çantë nga Loeffler Randall.

Ndërkohë mbretëresha kishte veshur një pallto blu të Stuart Parvin mbi një fustan me lule dhe një kapelë të bukur nga Rachel Trevor Morgan./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.