Foto/ Jonida Maliqi na tregon si ka qenë 11 vjet më parë

Këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi është bërë nostalgjike kohët e fundit. Këngëtarja, e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën ‘Ktheju tokës’, ka postuar në Instastory disa video të 11 vjetëve më parë. Nga videot e publikuara, duket se, Jonida ka ndryshuar shumë, nga 11 vjet më parë deri sot./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pse Meta-Berisha-Basha nuk kanë çfarë bëjnë dhe ku i ka rrënjët kriza politike!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.