Foto/ Jennifer Lopez, shkëlqen me rroba sportive

Jennifer Lopez, kohët e fundit ka shkaktuar shumë thashetheme përsa i përket lidhjes së saj, me 42-vjeçarin Beau Alex Rodriguez. Por ne nuk mund t’ja mohojmë edhe faktin se, ajo është shumë sexy dhe ka një trup super të bukur.

Ditën e nesërme, Lopez do të festojë 49-vjetorin e saj. Mamaja e dy fëmijëve duket se po rinohet më shumë kohët e fundit. Megjithëse ndonjëherë është veshja ajo që na tregon ne më të reja.

LEXO DHE :  Basha-qytetarëve: Asgjë e keqe nuk do të ndodhë, Rama do të ikë!

Së fundmi, Jennifer është shfaqur me një veshje sportive, që e tregonte super elegante dhe me forma ‘bombastike’.

E veshur me një palë sutjena të bardha dhe një palë streçe me ngjyra të ndryshme, Jenifer na ka mahnitur sërish me pamjen e saj./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.