Foto/ Ja veshjet më yll, në Festivalin e Kanës!

Për 10 ditë yjet botërorë të filmit dhe jo vetëm do të parakalojnë në tapetin e kuq, në Kanë me rastin e Festivalit të 72-të të Filmit. Ky festival mbahet për ekspozimin e veshjeve shumë të shtrenjta të vipave, (sidomos Bella Hadid). Ndërkohë, Bill Murray ka zgjedhur të veshë atlete dhe një këmishë portokalli me mëngë të shkurtra.

LEXO DHE :  Këto produkte nën 20 dollarë mund t'i blini tek Amazon dhe nuk do të pendoheni!

Personazhe të shumë si Selena Gomez, Hailey Baldwin, Meyrem Uzerli, Elton John, Sara Sampaio, Priyanka Chopra, Eva Longoria dhe shumë të tjerë parakaluan për të disatën herë në tapetin e kuq të Kanës.

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, veshjet më mahnitëse të vipave, në Festivalin e Kanës./K.C/dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.