Foto/ Ja veshjet më yll, në Festivalin e Kanës!

Për 10 ditë yjet botërorë të filmit dhe jo vetëm do të parakalojnë në tapetin e kuq, në Kanë me rastin e Festivalit të 72-të të Filmit. Ky festival mbahet për ekspozimin e veshjeve shumë të shtrenjta të vipave, (sidomos Bella Hadid). Ndërkohë, Bill Murray ka zgjedhur të veshë atlete dhe një këmishë portokalli me mëngë të shkurtra.

LEXO DHE :  Cakaj me përfaqësuesin e lartë amerikan: SHBA mbështet hapjen e negociatave

Personazhe të shumë si Selena Gomez, Hailey Baldwin, Meyrem Uzerli, Elton John, Sara Sampaio, Priyanka Chopra, Eva Longoria dhe shumë të tjerë parakaluan për të disatën herë në tapetin e kuq të Kanës.

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, veshjet më mahnitëse të vipave, në Festivalin e Kanës./K.C/dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.