Foto/ Ja veshjet më seksi që u ekspozuan në Rivierën Franceze!

Këtë muaj, yjet më të ndritshme të Hollivudit zbresin në Rivierën Franceze për Festivalin vjetor të Filmit, në Kanë. Përkundër sfondit idilik të Riverës, të zhytur në diell, ky është vendi ku disa prej drejtorëve më të famshëm në botë, premierojnë filmat dhe shpresojnë t’i nxisin kritikët e shikuesit, dhe nëse janë me fat, të fitojnë çmime.

LEXO DHE :  Henri Çili: Shteti nuk ndërton lagje, lagjet i ndërton tregu

Përveç ekspozimit të talentit të filmit, Festivali i Filmit në Kanë luan një rol të rëndësishëm edhe prej modës, ku yjet e Hollivudit, aktorë, këngëtarë etj, parakalojnë me veshjet e tyre të veçanta.

Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, veshjet më fantastike në Festivalin e Filmit në Kanë./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP