Foto/ Ja si ta lulëzoni shtëpinë tuaj, në verë!

Lulet, tani në verë, janë një nga gjërat që i japin jetë shtëpisë. E bëjnë një vend të mrekullueshëm, të bukur dhe shumë tërheqës.

Sot ka shumë mënyra sesi mund ta lulëzoni oborrin e shtëpisë ruaj, me lule, pemë që çelin lule me ngjyra të pafundme. Ne të dritare.net ju sjellim në galerinë më poshtë disa ide se me çfarë lulesh mund ta dekoroni oborrin tuaj. Mos i humbisni./E.B/dritare.net

LEXO DHE :  Fundjava e vipave në foto!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.