Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Ky tetor plot diell, i ka çuar njerëzit në plazh.

Edhe disa vipa shqiptarë kanë përzgjedhur që këtë fundjavë ta kalojnë në plazh.

Disa të tjerë e shtuna dhe e diela i gjeti në punë.

Për të tjerë personazhe, fundjava ideale është udhëtimi jashtë vendit, por ka edhe nga ata që preferojnë ta kalojnë me familjen.

LEXO DHE :  Mjekja psikiatre: Trauma duhet të kalojë për të mos lënë pasoja në shëndetin mendor

Dritare.net do t’ju tregojë fundjavën e vipave, përmes fotove që ata hedhin në Instagram/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.