Foto/ Ja si do të duken yjet e Hollivudit, kur të plaken!

Është fantastike të dish si do të dukesh kur të plakesh. Dhe FaceApp na e ka dhënë këtë mundësi. Mirë ne njerëzit e thjeshtë, por as të famshmit nuk i shpëtuan këtij aplikacioni.

LEXO DHE :  OSBE mbledh tryezën e dytë për reformën zgjedhore

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë foto sesi do të duken të famshmit kur të plaken./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP