Foto/ Ja sa ndryshojnë vajzat para dhe pas makiazhit!

ajzat ndajnë para dhe pas imazheve të grimcave. Disa prej tyre duken si njerëz krejtësisht të ndryshëm

Po të kërkoni në Instagramin tuaj hashtag #powerofmakeup do të shikoni sesa e çuditshme është të shikosh të njëjtin person me dy fytyra të ndryshme. Vajzat në të gjithë botën e përdorin makeup-in  për t’u dukur më bukur dhe ndryshe nga sa janë realisht. Ndonëse për përqindjen më të madhe të vajzave jeta nuk ka kuptim pa  buzëkuq dhe pa gjithë gamën e produkteve kozmetike, por ka edhe shumë vajza që nuk e pëlqejnë këtë jetë.

LEXO DHE :  Hipokrizia me Shkodrën, zhbën opozitën, jo 30 qershorin

Sot në këtë artikull dritare.net do ju tregojë disa nga fotot më fantastike që tregojnë sesi ndryshojnë vajzat nga përdorimi i make-up. Të gjithë pëlqejnë ta shohin veten e tyre ashtu sic dëshirojnë dhe janë dakort me ndryshimin që i ndodh fytyrës së tyre.

Mos humbisni të gjitha fotot në galerinë më poshtë sepse jemi të sigurt që kanë për t’iu pëlqyer vërtet shumë./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.