Foto/ Ja ngjashmëria e Zahos me babanë e tij kryeministër!

Rea Xhillari, vajza e Linda Ramës, bashkëshortes së kryeministrit, ka publikuar një foto me vëllanë e saj Zahon teksa janë ulur në një nga stolat e sheshit Skënderbej.

Ajo që bie në sy është veshja e Zahos së vogël, të cilin e veshin ashtu si babanë e tij kryeministër.

LEXO DHE :  Rama: Do të krijojmë ministri për Kosovën

Duket se Zaho i ka ngjarë babait të tij dhe ka qejf ngjyrat, pasi në foto duket i veshur me një palë çorape të gjata me vija dhe me ngjyra të ndryshme, ashtu siç kemi parë të veshë edhe vetë kryeministrin Rama./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.