Foto/ Ja fustanet më mahnitëse në Royal Ascot!

Nëse keni ndërmend të shkoni ndonjëherë te Royal Ascot, sigurohuni të shihni veshjet më të mira dhe që i mahnitën të gjithë, këtë vit. Në ditën e parë të Royal Ascot, ne kemi ndarë veç disa nga veshjet e bukura, që do të donim t’i vishnim.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 12 dhjetor 2019

Nga fustani mahnitës i Charlotte Hawkins të Good Morning Britani, te ylli i Strictly Come Dancing, Kate Silverton, madje edhe modelja e Victoria’s Secret, Georgia Fowler, të gjitha këto zonja dhe zonjusha, dukeshin të mahnitshme sot.

Zbuloni më shumë foto në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.