Foto/ Ja bluza që kurrë nuk del nga moda!

Bluzat e bardha nuk dalin kurrë nga moda, ato janë veshja që çdo femër duhet të këtë në garderobë, pasi është një nga veshjet që kombinohet më mire dhe me çdo gjë.

E bardha ju tregon shumë të freskëta si nga ana fizike dhe ajo emocionale pasi dhe vetë ngjyra simbolizon pastërtinë dhe thjeshtësinë.

LEXO DHE :  Këshilla për prindërit që çojnë nesër fëmijët në klasë të parë!

Dritare.net sjell disa nga kombinimet më të bukura, shikoni fotot më poshtë dhe merrni disa ide./De.My-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.