Foto/ Ivanka Trump, ikona e stilit dhe kombinimit!

Ivanka Trump është këshilltarja e presidentit Trump. Por si shumë nga bashkëkohëset e saj, Huma Abedin, mbretëresha Rania dhe Amal Clooney, Melanie Trump edhe ajo ka një stil të veçantë. Në fund të fundit, karriera e Ivankës nisi me modën në vitet ’90, kur ajo modelonte për Versaçen dhe Tommy Hilfiger.
Në të gjitha daljet e saj publike, Ivanka shfaqet e kuruar deri në detaj, dhe kjo ka bërë që ne të tërhiqemi nga stili i saj. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, veshjet më të bukura të ikonës së stilit dhe kombinimeve, Ivanka Trump. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Borchardt: Qeveria duhet të sfidohet dhe kritikohet, dhe ka nevojë për opozitë më serioze dhe më efektive


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.