Foto/ Përdhunimi i të miturës, protestuesit: O Spiropali, do ta bëjmë një film bashkë?

Ashtu siç u paralajmërua një ditë më parë Shoqëria Civile ka marshuar për të gjitha viktimat e përdhunimit.

Ata kanë përcjellë disa mesazhe përmes pankartave. Në një nga pankartat që protestues të Shoqërisë Civile mbanin në duar shkruhej: “O Spiropali, a do ta bëjmë një film bashkë?” Ky mesazh vjen pas deklaratës që zëvendësministrja bëri, ndërsa tha se ngjarje si ajo e përdhunimit në Kavajë, bëhen filma jashtë /K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Tur nga jugu në veri, turistja spanjolle: Jam e mahnitur, do rikthehem në Shqipëri

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.