Foto/ I ftuari ulet dhe i propozon të dashurës për martesë, në Festivalin e Kanës

Kendall Jenner, Eva Longoria dhe Adriana Lima ishin yjet e mahnitshme në Festivalin e Filmit në Kanë, por ishte një mysafir misterioz që vodhi vëmendjen në tapetin e kuq.


Disa foto kanë dalë së fundmi, të një burri të veshur me një kostum të zi, i cili ishte ulur në gjunjë dhe i propozon për martesë të dashurës së tij.

LEXO DHE :  4 mënyra si t’i mbani këmbët ngrohtë, në dimër!


Për fat të mirë për të, partnerja tha “PO” dhe çifti ndau një puthje pasionante, para gjithë njerëzve në Kanë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.