Foto/ Hande Erçel e shkatërruar nga vdekja e nënës, kolegët nuk e braktisin

Aktorja turke, Hande Erçel këtë të hënë i ka dhënë lamtumirën e fundit të ëmës, e cila ndërroi jetë dy ditë më parë. Pas një lufte të gjatë me kancerin, e ëma  e aktores Aylin Erçel vdiq. Sot u organizua edhe ceremonia mortore për Aylin dhe një foto e Handes që duket e shkatërruar është publikuar, informon dritare.net

LEXO DHE :  PD i vuri flakën shkollës ku ishte KZAZ në Shkodër, Veliaj poston fotot: Gjeni ndryshimet me talebanët

Edhe aktorët, Burak Deniz, Murat Dalkılıç, Bestem Su Özdemir, Tolga Sarıtaş, Tolgahan Sayışman, Ahmet Mümtaz Taylan nuk e lanë vetëm Handen, duke e mbështetur në ditën e saj të keqe./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.