Foto/ Guvernatori i Louisianës vesh çorape me fytyrën dhe flokët e Trump

Presidenti amerikan  Donald Trump, të martën, u duk shumë i kënaqur kur mbërriti në Liqenin Charles, në Lousiana, ku dhe u përshëndet me guvernatorin, Billy Nungesser, i cili kishte veshur çorape me fytyrën dhe flokët e Trump.

Trump shtrëngoi duart me Nungesse dhe vuri në dukje çorapet e tij, si një aprovim për gjestin.

LEXO DHE :  Pas tërmetit, Rama rehabiliton Bushatin!

Çorapet, të prodhuara nga Gumball Poodle, mund t’i blini të gjithë në “Amazon”.

Trump udhëtoi për në Lousiana për të folur në lidhje me një fabrikë të eksportit të gazit natyror, dhe për të diskutuar mbi infrastrukturën energjetike të vendit./E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.