Foto/ Gjiknuri u rikthehet makinave luksoze edhe tani që nuk është ministër

Bashkë me largimin si ministër i Energjitikës, Gjiknurit i hoqën edhe “Mercedes”-in luksoz, të cilin po e përdor pasardhësja e tij, Balluku.

Por këtë enjte, Gjiknuri u shfaq në oborrin e Parlamentit me një supermakinë, të cilën nuk ia kishim parë herë tjetër. Më e mirë se ajo e ministrit madje!/panorama.al

LEXO DHE :  Ja efektet e sodës së bukës, në ndalimin e dhimbjeve të artritit!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.