Foto/ Gjenet tuaja provojnë se janë të mahnitshme


Nuk jemi vetëm ne shqiptarët kureshtarë të dimë se kujt i ngjan më shumë nga prindërit fëmija i porsalindur por të gjithë njerëzit në mbarë botën.

Ka raste që fëmijët i ngjajnë më shumë vetëm njërit prind, por shumica e fëmijëve e kanë të ndarë 50 me 50 ADN-në me secilin prind.

LEXO DHE :  PD Shkodër protestë/Ndryshon ora dhe vendi për Konstituimin e Këshillit Bashkiak

Dritare.net sot në këtë artikull do ju tregojë disa fotografi të fëmijëve dhe të prindërve të tyre.

Shikoni fotot në galerinë më poshtë sepse do mbeteni të mahnitur nga ngjashmëria e këtyre njerëzve./A.C/dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.