Foto/ George Clooney dhe Amal vjedhin gjithë vëmendjen, në eventin e bamirësisë

Aktori i Hollivudit, George Clooney dhe gruaja e tij, Amal bënë një paraqitje të shkëlqyer në Londër, me rastin e eventit të bamirësisë ‘People’s Postcode Lottery’.

George dhe Amal dukeshin tejet të mahnitshëm krah njëri-tjetrit  teksa mbërritën në event. E mahnitshme si gjithmonë ishte edhe Amal veshur me një fustan ngjyrë blu të errët, me taka po blu kamoshi.

LEXO DHE :  Aktorja e njohur: Njerëzit u thoshin prindërve “Do ju prishet goca, pse e çuat për artiste?”

E George, ashtu si gruaja e tij, preferoi blunë në këtë event. Aktori kishte veshur një kostum blu me vija gri, dhe një këmishë të bardhë.

Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, foto të çiftit në eventin e bamirësisë. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.