Foto/ Flaka Krelani dhe e motra kapen për flokësh live në emision

Këngëtarja Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja sportive, Qëndresa Krelani gjatë emisionit Xing me Ermalin kanë zbuluar shumë të pathëna për jetën e tyre.

Gjatë emisionit Ermal Mamaqi ka pyetur dy motrat se “Cilën nga ju e ka kapur ndonjëherë motrën tjetër nga flokët?”.

LEXO DHE :  Bashkia e Kavajës përdor zjarrfikëset dhe ujin me presion për të sulmuar policinë e shtetit

Në këtë moment Flaka improvizoi sikur kapi për flokësh Qëndresës dhe tregoi se mund të ndodhë ndonjëherë./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.