Foto/ Film porno në Europian, frymëzuar nga Kristiano Ronaldo

Kristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të njohur në botë dhe fama e tij duket se ka inspiruar edhe producentët e filmave porno që të shfrytëzojnë imazhin e tij.

Sipas gazetës portugeze “Correo da Manha” një shtëpi produksioni e filmave “hard” ka vendosur të shfrytëzojë popullaritetin e CR7-­ës për të shitur produktet e saj. Përgjegjësi i produksionit ka thënë se filmi do të titullohet “The Ronaldas”.

“Në këtë moment të gjithë flasin për Europianin dhe ne menduam: Përse të mos përfitojmë? Ronaldo është i famshëm në të gjithë botën dhe kështu do të na ndihmojë për të shitur (produktet) edhe jashtë kufijve”,­ ka deklaruar Karlos Ferreira sipas “Corriere dello Sport”.

Cristiano-Ronaldo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.