Foto/ Fillon mbyllja e llotove sportive

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të një pike bastesh e cila është mbyllur për shkak se nuk i kishte dokumentet në rregull.

Rama shkruan edhe një herë se nga 1 janari do të mbyllet çdo pikë bastesh.

LEXO DHE :  Fustanin e Meghan Markle mund ta keni të gjithë, aq lirë sa kushton!

“Tatimet do të mbyllin dhe referojnë në prokurori, çdo pikë bastesh si kjo që është kapur sot pa letrat në rregull! Dhe në 1 janar kjo do të jetë pamja e çdo bastoreje e kumarhaneje që s’do ketë ndërruar destinacion👊”-shkrun Rama./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.